ANAOKULU

Okul öncesi için uyguladığımız programın temel kazanımı; çocukların beyin, beden ve ruh gelişimlerinin en iyi süreç içinde gerçekleşmesini sağlamaktır.

Devamı

İLKOKUL

Kolejimizde ilkokul eğitimi, çağdaş, yaratıcı, ezberden uzak, görsel ve işitsel ağırlıklı, düşünce ve bilgi birikimine önem veren bir eğitim anlayışına sahiptir.

Devamı

ORTAOKUL

Ortaokul eğitimimizde "TEOG" Sınavına hazır, İngilizceyi tam olarak öğrenmiş, bilimsel süreci ve yaşam becerisini geliştirmiş, liseye hazır öğrenciler yetişir.

Devamı

LİSE

Lise eğitimi ile öğrencilerimizin hedeflerindeki üniversiteye ulaşması, temel müfredat derslerine ek olarak sınav odaklı hazırlık sistemine yoğunluk verilir.

Devamı

Kampüsümüz

Haberler

Okutmak İçin Okumalıyız

16/09/2019

Değerli Velilerimiz, Çocuklarımız artık her ders için okuduğunu anlama, doğru yorumlayabilme ve hızlı okumanın ön planda olduğu bir sistemin içerisindeler. Ancak ne yazık ki gençlerimizin okuma ve yorumlama becerileri her […]

Haber Detayı

Değerli Veliler, ziller sizin için de çalıyor!

26/08/2019

Sayın velimiz, Genç Ufuk Anadolu Lisesi olarak amacımız, ruhsal, duygusal, fiziksel, zihinsel ve sosyal yönden sağlıklı, kendine güvenen, sorumluluk sahibi, milli ve manevi değerlere sahip başarılı bireyler yetiştirmektir. Bunu gerçekleştirmek […]

Haber Detayı
Tüm Haberler

Tanıtım Videosu

KULÜPLER